Odpustíš?

13. července 2010 v 14:31 | Beltrix |  Jednorázovky
Odpustíš?

Pobertové zase jednou šikanovali Snapea. Teda lépe řečeno, James se předváděl před Lily, Sirius před svými fanynkami, Petr jim dělal obecenstvo a Remus si jich raději nevšímal. Pottera to právě začalo bavit, ale to mu přilítla facka, Black se tomu jen smál, tedy do doby než dostal taky. Evansová odčarovala Severuse a ten bez poděkování odešel. Lily se pustila do Pobertů:
"Můžete mi vysvětlit, proč tady každého napadáte, i když k tomu nemáte důvod? Blacku ty si možná utek od svý rodiny, ale chováš se jako správný Black. Šikanuješ slabší a mladší, myslíš si, že je nějaké hrdinství napadnout Snapea ve dvou? Jak by se líbilo TOBĚ, kdyby tě někdo šikanoval? Nelíbilo by se ti to!" S těmito slovy se otočila a odkráčela pryč. Za sebou nechala dva naprosto vyjevené kluky, kteří si začali uvědomovat, jak hrozně se chovali. Pettigrew byl naprosto vyděšený, protože Evansová rozhodně nemluvila potichu. Lupin se na ně díval s výrazem "já jsem vám to říkal".
"To jsme byli vážně tak hrozní, Moony?" zeptal, se s očima stále vytřeštěnýma na místo, kde ještě před chvílí stála Lily, James. Vlkodlak přikývl a vrátil se ke své knížce, kterou měl právě rozečtenou.
"Tak to jsme asi po***li, co?" zeptal se mírně šokovaný Black. Opět pouhé přikývnutí.
"Reme, poraď mi, co mám teď dělat? Jak mám získat Evansovou?" škemral Dvanácterák. Lupin už definitivně zaklapl knihu, poznal, že už nebude mít klid.
"Zkus se chovat mile a nepředvádět se, ano?" odpověděl, zvedl se a šel do hradu.
"Asi bychom se jí měli omluvit, nebo alespoň já," prohodil jen tak mimochodem Dvanácterák. Opět přikývnutí.

Druhý den

"Evansová! Evansová! Lilly počkej!" křičel Potter a běžel za svojí vysněnou dívkou za účelem omluvy.
"Co chceš Pottere? Dneska na tebe nemám náladu," zhluboka se nadechla, jakoby se předem připravovala na hádku.
"Omluvit se. Chovali jsme se jako idioti, až ty jsi nám to řekla do očí. Takže promiň," usmál se na ní a už odcházel, když mu někdo vtiskl jemný polibek na tvář se slovy:
"Hlavně, že jste na to přišli vůbec," a Lily odběhla do své oblíbené místnosti - knihovny.
Ten večer usínal James Potter s úsměvem na tváři.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama